Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У компанії Ахметова знайшли 7,7 мільярда «уявних витрат»

У компанії Ахметова знайшли 7,7 мільярда «уявних витрат»

Категория: Новини / Регіони

У компанії Ахметова знайшли 7,7 мільярда «уявних витрат»

  • У компанії Ахметова знайшли 7,7 мільярда «уявних витрат»

Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ), виявила 7,7 млрд гривень «уявних витрат» ДТЕК «Східенерго». Таку суму компанія сплатила з 2012 року за оренду майна пов'язаній особі - ТОВ «Техремпоставка».

Про це повідомляє сайт Міненерговугілля.

«Тільки за останні чотири роки оплата «ДТЕК Східенерго» на користь пов'язаної особи - ТОВ «Техремпоставка» за оренду склала 356 млн дол., що за поточним курсом становить 7,7 млрд грн «уявних витрат», - наголошується в повідомленні.

На думку НКРЭКУ, викликає занепокоєння збільшення таких витрат до 589 млн грн у першому півріччі 2015 року, що на 198 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року.

НКРЭКУ звернула увагу учасників ринку на недопустимість включення необґрунтованих витрат у витрати теплової генерації. На думку регулятора, це «призводить до «уявним» збитків теплової генерації, невиконання плану накопичення вугілля, «уявної» недостачі коштів для виконання ремонтів з метою подальшого тиску на державні установи для включення таких витрат у розрахунок тарифів», - відзначають в НКРЭКУ.

У Нацкомісії мають намір продовжувати детальний аналіз та інформувати громадськість про «уявних витрати теплової генерації в 2010-2014 роках.

Нагадаємо, компанія ДТЕК, що входить у групу СКМ Ріната Ахметова.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.