Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Пентагон проист мільярди на модернізацію ядерних сил

Пентагон проист мільярди на модернізацію ядерних сил

Категория: Новини / Регіони

Пентагон проист мільярди на модернізацію ядерних сил

  • Пентагон проист мільярди на модернізацію ядерних сил

    Міністр оборони США Чака Гейґела. Фото: AFP

Міністр оборони США Чака Гейґела оголосив про комплексному плані реформування ядерних сил країни, який потребуватиме додатково у виділенні декількох мільярдів доларів.

Про це він заявив у п'ятницю, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"У лютому нинішнього року слідом за серією подій, пов'язаних з ядерними силами країни і їх керівництвом, Гейґела ініціював подвійну - внутрішню і зовнішню перевірку ядерного сектору Міністерства оборони США", - наголошується в офіційному повідомленні Пентагону.

Результати перевірки виявили більше 100 рекомендацій, включаючи посилення контролю над персоналом, навчання та посилення бойового духу серед військовослужбовців, а також виділення додаткових фінансових витрат для зміцнення сил ядерного стримування.

Читайте також: Путін міг пообіцяти Обамі вирішити іранський криза в обмін на Україну

"Ці капіталовкладення будуть коштувати кілька мільярдів доларів протягом п'ятирічної програми витрат на оборону в додаток до вже існуючим вимогам модернізації, визначених у бюджетному запиті в минулому році", - зазначили в Пентагоні.

При цьому підкреслюється, що Міноборони буде приділяти пріоритетну увагу фінансуванню дій, поліпшують безпеку та боєздатність сил, що гарантують продовження курсу їх модернізації, а також усувають недоліки, підривають моральний дух задіяного персоналу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.