Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Львів'янам готують особисті соціальні картки

Львів'янам готують особисті соціальні картки

Категория: Новини / Регіони

Львів'янам готують особисті соціальні картки

  • Львів'янам готують особисті соціальні картки

У мешканців Львова з часом буде можливість отримати соціальну картку - для зручності оплати послуг, а також отримання пільг.

Відповідний меморандум про запровадження «Електронної карти львів'янина» підписав «Ощадбанк» спільно з Львівською міською радою.

На картці буде розміщуватися фото та прізвище власника. Вона оснащена контактним і безконтактним чіпами, є носієм персональних даних.

«Ми передбачили в цій карті унікальну функцію - електронно-цифровий підпис користувача... Ми розробимо для львів'ян особливий унікальний дизайн карти, який би передав той дух, настрій, емоцію, яку несуть в собі Львів і його жителі... Ми плануємо рухатися далі в поширенні цього сучасного платіжного засобу, від міста до міста, від українця до українця», - зазначив голова правління АТ «Ощадбанк» Андрій Пишний.

У прес-службі фінустанови пояснили, що за допомогою цифрового підпису можна підписувати електронні документи через зчитувальні пристрої, встановлені в точках надання електронних послуг.

За словами мера Львова Андрія Садового, ID-карту створюють з урахуванням естонського досвіду. «За допомогою цієї карти львів'янин зможе швидше отримувати комунальні, державні та приватні послуги. Зокрема, на першій стадії впровадження будуть випущені картки для львів'ян - учасників АТО», - зазначив міський голова.

«Це, по суті, є найбільш універсальним рішенням ідентифікаційної картки громадянина. В Україні ми станемо першими, хто буде видавати з вересня картку з настільки широкою працює функціональністю», - зазначила радник Садового Яника Мірило.

Користувачі карток львів'янина» зможуть отримувати знижки в торговельних мережах міста, закладах медицини, освіти і культури, їздити в транспорті і т. п.

Картки для військових АТО будуть забезпечувати звільнення від сплати комунальних послуг, знижки в приватних медичних установах, безкоштовну реабілітацію, оздоровлення та безкоштовне харчування дітей учасників АТО в школах і садках, знижки в театрах і музеях.

Нагадаємо, сьогодні аналогічний соціальний проект вже підготували для старту в Києві, а в подальших планах - введення карток в інших містах країни.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.