Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Кличко обіцяє відкрити Поштову площу до Дня Незалежності

Кличко обіцяє відкрити Поштову площу до Дня Незалежності

Категория: Новини / Регіони

Кличко обіцяє відкрити Поштову площу до Дня Незалежності

  • Кличко обіцяє відкрити Поштову площу до Дня Незалежності

До Дня Незалежності Поштова площа буде повністю упорядкована, і в столиці з'явиться новий суспільний простір - місце відпочинку на набережній Дніпра.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, інспектуючи стан реконструкції пішохідної зони відпочинку на Поштовій площі, повідомляє прес-служба мера.

"Тут фактично побудована нова площа, якої раніше не було. До Дня Незалежності буде відкрито громадський простір з унікальним фонтаном, зеленою зоною, сучасний, комфортний, де кияни зможуть добре провести час з дітьми та родиною, відпочити, спуститися на набережну Дніпра. Передбачені пандуси для людей з обмеженими можливостями, а також спеціальні заїзди для велосипедистів", - зазначив Кличко.

За його словами, бюджетна частина проекту буде завершено до Дня Незалежності, одночасно інвестор продовжує будівництво торгового центру по музефикациею унікальних знахідок середньовічного Києва.

"Тривають консультації з облаштування музейної частини комплексу, де кияни будуть знайомитися з історією і стародавніми будівлями, які були на цьому місці багато століть тому. Всі археологічні розкопки триватимуть під площею", - зазначив він.

Мер також додав, що реконструкція Поштової площі разом з будівництвом транспортної розв'язки, яку столична влада запустила рік тому, коштувала бюджету Києва 427 млн грн. за цінами 2013 року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.