Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Суд Сімферополя зобов'язав "Приватбанк" виплатити 11 млрд руб. кримчанам

Суд Сімферополя зобов'язав "Приватбанк" виплатити 11 млрд руб. кримчанам

Категория: Новини / Регіони

Суд Сімферополя зобов'язав "Приватбанк" виплатити 11 млрд руб. кримчанам

Центральний суд Сімферополя визнав борг "Приватбанку", що належить голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігорю Коломойському, перед кримськими вкладниками на 10,9 мільярда рублів.

Заочне рішення набрало чинності у вівторок, 18 листопада, повідомили газеті "Известия" в прес-службі суду.

"Суд встановив, що Приватбанк неправомірно ухиляється від повернення вкладів і, отже, не виконує свої зобов'язання за укладеними раніше договорами", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що розмір заборгованості визначив кримський Фонд захисту вкладників (місцеве відділення Агентства по страхуванню вкладів), що отримав більше 100 тис. заяв від клієнтів "Приватбанку". Фонд має намір стягнути заборгованість по внесках і рахунками в порядку окремого провадження.

В даний час вжито заходів щодо арешту активів 17 українських банків, що діяли в Криму. У список цих банків увійшли "Приватбанк" і "Ощадбанк". Всього ж Фонд захисту вкладників звернувся з позовними заявами до 37 банкам.

Для покриття боргу фінустанови може бути використане майно "Приватбанку" та інші активи Коломойського, перебувають у Росії. Так у вересні в Москві за клопотанням Слідчого комітету Росії був накладений арешт на офісна будівля ЗАТ "Еліт-холдинг", співзасновником якого є український мільярдер.

Читайте також: За "націоналізацію" своїх кримських активів Коломойський хоче $2 млрд

Нагадаємо, 2 липня Басманний суд Москви заочно заарештував Коломойського. Він звинувачується правоохоронними органами Росії в застосуванні заборонених методів ведення війни, вбивства і викрадання людей, а також перешкоджання роботі журналістів. 2 вересня було заарештовано його майно в Москві.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.