Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » На окупованих територіях Луганщини створюється нове підпілля

На окупованих територіях Луганщини створюється нове підпілля

Категория: Новини / Регіони

На окупованих територіях Луганщини створюється нове підпілля

  • На окупованих територіях Луганщини створюється нове підпілля

На окупованих територіях Луганської області колишні прихильники «республіки» створюють партизанський рух опору терористам.

Про це повідомляє «Інформатор».

«У населених пунктах, які опинилися під владою ЛНР, зріє невдоволення політикою бойовиків. Дійшло до створення збройного підпілля», - пише видання з посиланням на учасника такого опору.

За його словами, незадоволені політикою «нової влади» і готові до збройного опору люди є практично в кожному місті на окупованій території

«Прийшли «ополченці» - стали вбивати, грабувати, «віджимати». Прийшли росіяни стали «гасити» «ополченців», але грабежі не зупинилися. Ми зрозуміли, що нас жорстоко обдурили», - розповів сопротивленец, додавши, що зброя підпільники здобудуть самостійно.

З його слів, багато активістів опору працює в місцевих комендатурах та інших структурних підрозділах «республіки».

Також, за словами активіста, почати спротив планується знищення з блокпостів. «Чим менше їх буде залишатися - тим швидше порядок прийде», - уклав підпільник.

Нагадаємо, що на окупованих територіях Луганської області спостерігається критична ситуація, пов'язана з нестачею продовольства і відсутністю грошей у населення.

Також нагадаємо, що на окупованих територіях діє група «Партизани Донбасу».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.
КОМЕНТАРІ (3)
Аполинарий 25 листопада 2014 12:36

Слава Партизанам Донбасса!  Бей оккупантов рассейских и сепаратов яника-зека и ефрема хапуги луганского!

Народец даунбасский так и не понял кто его грабанул и столкнул к войне против таких же простых людей украинцев. Те кто агитировал уже в Маскве или под Киевом дома купил и ездит по Киеву на джипах

      1
Анатолій 25 листопада 2014 17:38

Щось гризуть сумніви, що партизани в Донбасі таки є! На мій погляд, відсотків на 80 наші люди тупі та ледачі! А в Лугандонії таких ще більше. Там взагалі нема суспільства, такі люди не спроможні на протест. Якби лугандонцям та запал західняків, то колоради розлетілися б ззвідти як жуки, хто встиг.

Дай, як то кажуть, нашому теляті вовка з`їсти, побачим, може , кінець кінцем і станем їх поважати.

      2
Янина 25 листопада 2014 22:19

Давайте, мужики, истребляйте эту гнидоту и возвращайтесь домой, до неньки!

А мы поможем.

      3