Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У КМДА обіцяють якісний мобільний зв'язок в метро через рік

У КМДА обіцяють якісний мобільний зв'язок в метро через рік

Категория: Новини / Регіони

У КМДА обіцяють якісний мобільний зв'язок в метро через рік

  • У КМДА обіцяють якісний мобільний зв'язок в метро через рік

    Фото: unise.ru

До кінця першого кварталу 2015 кияни зможуть користуватися якісним мобільним зв'язком на 11 станціях метрополітену та в перегонах між ними.

Про це повідомив перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов під час тестування якості мобільного зв'язку в столичній підземці, пише "5-й канал".

"Перший етап проекту вже завершено - якісний мобільний зв'язок існує на станціях "Політехнічний інститут" та "Вокзальна", а також на перегоні між ними. До кінця першого кварталу 2015 року планується завершити другий етап, який передбачає появу зв'язку ще на дев'яти станціях: "Театральна", "Хрещатик", "Арсенальна", "Дніпро", "Університет", "Майдан Незалежності", "Площа Льва Толстого", "Золоті Ворота" і "Палац спорту", - повідомив він.

За словами Ніконова, будівництво всієї інфраструктури буде виконано у сім етапів, а введення її в експлуатацію планується завершити до кінця 2015 року. Орієнтовна вартість інвестиційного проекту - 70 млн. грн.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.