Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Віце-прем'єр прокоментував страйк київських трамвайників

Віце-прем'єр прокоментував страйк київських трамвайників

Категория: Новини / Регіони

Віце-прем'єр прокоментував страйк київських трамвайників

  • Віце-прем'єр прокоментував страйк київських трамвайників

Місцева влада столиці мала не допустити заборгованості по заробітній платі перед працівниками КП «Київпастранс» та вирішувати проблемні питання відразу, коли вони виникали.

Про це сказав віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, коментуючи ситуацію, що склалася на комунальному транспортному підприємстві столиці.

Читайте також: У Київпастрансі погрожують: завтра Київ може залишитися без автобусів

«Київська влада повинна була раніше задуматися над вирішенням питання цієї заборгованості. Коли з вересня 7 тисяч працівників «Київпастрансу» мають заборгованість по заробітній платі, то, зрозуміло, що це питання виникло не сьогодні», - зазначив він.

«Відшкодування з державного бюджету у вигляді субсидій на покриття втрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян повністю Києву виплачені. І важливо, щоб на наступний рік столиця ретельно підійшла до питань кількості пільговиків, що перевозяться безкоштовно, і розміру відповідної субвенції. Треба думати заздалегідь, а не в той момент, коли люди вийшли на вулицю», - сказав Геннадій Зубко.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.