Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » На Донбасі ОБСЄ проходить тест на ефективність - Клімкін

На Донбасі ОБСЄ проходить тест на ефективність - Клімкін

Категория: Новини / Регіони

На Донбасі ОБСЄ проходить тест на ефективність - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час зустрічі в Києві обговорив з генеральним секретарем ОБСЄ Ламберто Дзанньерой актуальні питання залучення Організації до врегулювання ситуації на сході України, яка є наслідком послідовного порушення Гельсінських принципів Російською Федерацією.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

"Пошук шляхів мирного врегулювання ситуації на сході України є викликом ефективності ОБСЄ", - заявив Кримкин.

У зв'язку з цим була відзначена важлива роль Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні в забезпеченні об'єктивного інформування міжнародного співтовариства про розвиток ситуації в Україні.

"Місія ОБСЄ повинна бути забезпечена всіма необхідними засобами для ефективного контролю за порушеннями режиму припинення вогню і моніторингу українсько-російського державного кордону", - зазначив міністр.

Читайте також: МЗС просить ОБСЄ невідкладно розслідувати загибель школярів в Донецьку

Крім того, сторони обговорили важливість удосконалення проектної діяльності Координатора проектів ОБСЄ в Україні та поглиблення її співпраці з українськими партнерами.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.