Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Комісія Київради рекомендує перейменувати частину Інститутській на Героїв Небесної Сотні

Комісія Київради рекомендує перейменувати частину Інститутській на Героїв Небесної Сотні

Категория: Новини / Регіони

Комісія Київради рекомендує перейменувати частину Інститутській на Героїв Небесної Сотні

  • Комісія Київради рекомендує перейменувати частину Інститутській на Героїв Небесної Сотні

Комісія Київради з питань перейменувань буде рекомендувати Київраді перейменувати частину вул. Інститутській від Майдану Незалежності до вул. Ольгинської на вулицю Героїв Небесної Сотні.

За відповідне рішення в четвер проголосували 8 з 13 присутніх на засіданні її членів, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як зазначалося на засіданні, в ході громадського обговорення, в якому з 20 серпня взяли участь понад 2600 киян, рішення про перейменування Інститутській підтримали 61,8% його учасників. У той же час на засіданні Комісії з питань перейменувань розглядалося декілька його варіантів. Зокрема, на обговорення винесли питання назвати вулицю Небесної Сотні або Героїв Небесної Сотні, а також перейменувати всю вулицю Інститутську або її частину. Обговорювалося також пропозицію назвати цю перейменовану частина Алеєю Героїв Небесної Сотні.

Читайте також: Долю пам'ятників тоталітаризму на Запоріжжі вирішить спеціальна комісія

Секретар Київради Олексій Резніков, коментуючи журналістам результати засідання, зазначив, що рішення комісії має рекомендаційний характер і спрогнозував, що обговорення його на сесії Київради буде бурхливим, а його результат може відрізнятися від рекомендацій комісії.

"Я думаю, що навіть не один годину буде обговорення, і не тому, потрібно в принципі перейменовувати, а як назвати, якої довжини. Але це (перейменування. - Ред.) все одно відбудеться. Вже сьогодні ми оформимо протокол засідання цієї комісії і будемо готувати проект рішення. Це буде вистава Київського міського голови на підставі рішення комісії, і я сподіваюся, що на пленарне засідання орієнтовно 27 листопада ми внесемо це до порядку денного і будемо розглядати, в суті, на річницю цих подій", - зазначив Рєзніков.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.