Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У Маріуполі в районі обстрілу рятувальники встановили намет для обігріву

У Маріуполі в районі обстрілу рятувальники встановили намет для обігріву

Категория: Новини / Регіони

У Маріуполі в районі обстрілу рятувальники встановили намет для обігріву

  • У Маріуполі в районі обстрілу рятувальники встановили намет для обігріву

    Фото: facebook.com/mariupol.oborona

У Маріуполі в районі обстрілу рятувальники ДСНС встановили намет, де можна обігрітися, отримати медичну допомогу, воду і їжу.

Про це повідомили в Територіальному штабі оборони Маріуполя.

"На Східному розташована намет МНС, де можна обігрітися, отримати медичну допомогу, воду і їжу. Вона розташована по вулиці Київській 54, у дворі церкви князя Володимира", - йдеться в повідомленні.

У штабі зазначили, що в наметі постійно чергують волонтери, самооборона Маріуполя, працівники ДСНС і представники "Червоного Хреста".

"На даний момент води і провізії достатньо, є гостра потреба у фанері, плівці, картоні, дровах, свічках", - зазначили в повідомленні.

У штабі також закликали всіх небайдужих надати посильну допомогу постраждалим: здати кров на станції переливання (25 січня з 8.00), або під'їхати безпосередньо до намету ДСНС.

"Потрібна будь-яка допомога: від інформаційної до транспортної і просто робочої сили", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо: в ході обстрілу проросійськими терористами Маріуполя в суботу вранці загинули 30 мирних жителів, понад 80 осіб отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.