Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Віталій Кличко запропонував видати збірку його застережень

Віталій Кличко запропонував видати збірку його застережень

Категория: Новини / Спорт
Віталій Кличко запропонував видати збірку його застережень Спорт

Екс-чемпіон світу з боксу, а нині мер Києва Віталій Кличко пропонує видати збірку його застережень, а гроші отримані від гонорару направити на потреби Києва.

Про це він заявив під час свого інтерв'ю, передає інформаційний ресурс OnPress.info.

«Я за величезним потоком інформації пропустив слово «подання на 4 заступників лежить», і вийшло таке... Настільки був великий резонанс, що можете собі уявити: мер без команди, дуже важко було одному.

Після того, як звернувся через засоби масової інформації, 4 заступника вже протягом місяця лежать в кабміні, вони там перестали лежати буквально через кілька днів і стали працювати в КМДА.

Насправді, це хороший привід не помилятися і в справах і вчинках, і чим більше з'явиться критики у вигляді таких жартів, тим більше приходить розуміння, що критикувати більше нічого, а можна критикувати лише застереження.

Що стосується російських ЗМІ, може, мені випустити збірку найпопулярніших висловів і всі кошти, отримані від нього, можна спрямувати на соціальні потреби міста?» - заявив Кличко.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.