Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » «Динамо» і «Шахтар» з перемогою завершили матчі в українській футбольній Прем'єр-лізі

Категория: Новини / Спорт
«Динамо» і «Шахтар» з перемогою завершили матчі в українській футбольній Прем'єр-лізі Спорт

У Києві та Львові завершилися матчі 10-го туру Чемпіонату України з футболу, в яких київське «Динамо» обіграло донецький «Металург» (3:0), а донецькому «Шахтарю» вдалося перемогти «Говерлу» (4:1).

Так, кияни вирішили свою долю вже в першому таймі. Вони із самого початку мали велику перевагу перед своїми суперниками. На 16-й хвилині матчу, після вдалого навісу Джермейна Ленса з лівого флангу Дьемерси Мбокані відкрив рахунок, забувши м'яч у ворота супротивників головою. А наприкінці першого тайму, на 40-й хвилині Мігель Велозу діагональним пасом передав м'яч Андрію Ярмоленку, який і відправив м'яч у сітку воріт - рахунок 2:0.

Останній гол кияни реалізували на 83-й хвилині. Саме Артем Кравець закріпив укончательную перемогу.

Що стосується «Шахтаря», то донеччани теж показали свою перевагу над суперниками з ФК «Говерла» в першому таймі. На 20-й хвилині Андрій Гладкий забив гол, а на 32-й Андрію Хоменку, на превеликий жаль, вдалося зробити автогол. На самому початку другого тайму гравець «Говерли» Сергій Мякушко все-таки реалізував свій шанс і забив гол «Шахтарю». Але донеччани довго не думали і вже на 80-й хвилині точний удар гладкого гарантував точну перемогу «Шахтарю». А в доданий арбітром часу Фред підтвердив перемогу (4:1).

Таким чином, 10-й тур УПЛ триватиме до неділі, 7 грудня. Це вже останній тур осіннього сезону 2014/2015 років, після якого настане зимова пауза до 28 лютого.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.