Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Бандерівці в білих халатах врятували життя адептам " русского мира

Бандерівці в білих халатах врятували життя адептам " русского мира

Категория: Новини / Суспільство
Бандерівці в білих халатах врятували життя адептам Суспільство
Бандерівці в білих халатах врятували життя адептам
Бандерівці в білих халатах врятували життя адептам

Українські лікарі і на війні продовжують залишатися людьми, не забуваючи, що поклялися рятувати життя людей не дивлячись на їх переконання.

Так,львівські лікарі, яких російська пропаганда називає бандерівцями врятували життя полоненим терористам надавши їм першу медичну допомогу.

Повідомили у прес-службі Міноборони, передає OnPress.info.

«Незважаючи на те, що адепти ідей «Новороського світу» зі зброєю в руках пішли проти народу України, їм було надано всебічну медичну допомогу. Тепер їх життю нічого не загрожує», - повідомили в Міноборони.

У свою чергу в медслужби ВСУ пояснили, що медики як цивілізовані люди виконали свій обов'язок і надавши медичну допомогу.

«Я дійсно пишаюся людьми, з якими доводиться служити... Тут служать два кандидата медичних наук, а також лікарі, які викладають на кафедрах в різних медичних інститутах, голови відділень обласних і районних лікарень. А також надзвичайно кваліфікований сестринський персонал. Всі вони свого часу були відмобілізовані. Деякі вже не раз виконував свою місію в АТО. І я радий, що життя і здоров'я наших пацієнтів бережуть такі чудові фахівці», - акцентував увагу полковник медичної служби Петро Гринько.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.