Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Сатанинські маніпуляційні технології на службі Кремля: Шокувати людей словами через подвійний дисонанс

Сатанинські маніпуляційні технології на службі Кремля: Шокувати людей словами через подвійний дисонанс

Категория: Новини / Суспільство
Сатанинські маніпуляційні технології на службі Кремля: Шокувати людей словами через подвійний дисонанс Суспільство


Російські політтехнологи для маніпуляції населенням Росії використовують методику тоталітарних сатанинських сект.

Про це на своїй сторінці пише російський громадський діяч Євген Юр'єв, передає OnPress.info.

Він також додає, що фільм про Крим, який був показаний на передодні - це черговий етап зосередження групи для перелому рівня цінностей і табу.

«Блін. Немає бажання у сотий раз коментувати найпростіші, але ефективні психотехніки сатаністів. Але Друзі, ті, хто ще здатний, точніше, не боїться сприймати реальність. Будь ласка, усвідомте, з соціумом працюють фахівці. Фільм про Крим - всього лише черговий етап фокусування групи, через легітимізацію неможливого, через злам чергового рівня цінностей і табу, формування сатанинської секти.

Сатанізм в даному випадку - не теологічний термін, не містика і езотерика, а певний спосіб мобілізації та зомбування , давним-давно відомий. Чоловік, який визнав зверхність безумовного зла, яка присягнула йому, подолав всі заборони - стає ганчір'яній лялькою, позбавленої внутрішнього скелета, тільки зовнішні регулятори.

Оскільки спочатку - людина моральний і логічний. Нативна етика, це десять-п'ятнадцять фундаментальних регулюють табу, це операційна система психіки», - пише Юр'єв.

Нагадаємо напередодні річниці анексії Криму з російським телеканал показали фільм «Крим. Повернення додому», в якому Путін заявив, що був готовий застосувати ядерну зброю.

Сатанинські маніпуляційні технології на службі Кремля: Шокувати людей словами через подвійний дисонанс
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.