Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Росія використовувала українських біженців в своїх інтересах, і тепер вони їй не потрібні - експерт

Росія використовувала українських біженців в своїх інтересах, і тепер вони їй не потрібні - експерт

Категория: Новини / Суспільство
Росія використовувала українських біженців в своїх інтересах, і тепер вони їй не потрібні - експерт
Росія використовувала українських біженців в своїх інтересах, і тепер вони їй не потрібні - експерт Суспільство

Громадяни України, які раніше виїхали в Росію з Донбасу, вже поступово повертаються назад, тому що в РФ їм не надали більш-менш нормальних умов для життя.

Про це під час свого інтерв'ю «Головне» висловив кандидат політичних наук, директор Центру суспільних відносин Євген Магда, передає OnPress.info.

«Біженці почали повертатися з Росії на Донбас з очевидних причин. У РФ їм ніхто не запропонував якісних умов для життя. Люди повертаються з надією, що їхні будинки вціліли, і вони зможуть в умовах затишшя повернутися до мирного життя. Це не означає, що вони висловлюють довіру самопроголошеним республікам. Росія використовувала фактор українських біженців у своїх інтересах, тому далі вони їй не потрібні», - заявив він.

Крім того він зазначив, що даний фактор безумовно позитивно вплине на ставлення біженців до України.

«Там взагалі зараз зростає лояльність до України. Насправді, донецького сепаратизму не було. Він був штучно придуманий, тому на хвилі пропаганди це розгорілося швидко. Але після того шоку, який пережили жителі регіону, ситуація почала переосмислюватимуться», - сказав Магда.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.