Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У Росії судові пристави силоміць вилучили з храму мощі святих ВІДЕО

У Росії судові пристави силоміць вилучили з храму мощі святих ВІДЕО

Категория: Новини / Суспільство
У Росії судові пристави силоміць вилучили з храму мощі святих ВІДЕО
У Росії судові пристави силоміць вилучили з храму мощі святих ВІДЕО Суспільство

У Російському місті Суздаль, судові пристави провели захід по вилученню з Іверського синодального храму Російської православної автономної церкви в Суздалі рак мощей преподобного Євфимія і Євфросинії Суздальських, парафіяни і священики намагалися перешкодити, але це не зупинило представників правопорядку, повідомляє "Губернія 33", передає OnPress.info.

25 березня співробітники центрального апарату служби з'явилися в Іверський храм у супроводі щонайменше півтора десятків силовиків і склали акт про виконання рішення суду, який постановив вилучити мощі як «об'єкти, що становлять культурну цінність релігійного характеру». За рішенням суду мощі святих повинні бути передані Росмайну.

В ході протистояння в храмі парафіяни і священики РПАЦ спробували не допустити винесення рак, проте судові пристави все ж здійснили задумане. Тим не менш, за даними ДТРК «Володимир», пізніше з'ясувалося, що мощей преподобних в раках не було.

Після інциденту митрополит Суздальський і Володимирський РПАЦ Феодор повідомив Credo.Ru, що священики попросили його знову освятити храм, в який входили озброєні люди, які не знімали головних уборів і піднімалися на архієрейську кафедру. При цьому сам митрополит осквернення храму в цьому не побачив, оскільки пристави не входили у вівтар і не доторкалися до престолу. Він також допустив, що священики і парафіяни виявили «емоційну нестриманість» і дозволили собі «вигуки, недоречні в храмі».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.