Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Вчителі з Харкова їздили в Росію на уклін - вчитися патріотизму

Вчителі з Харкова їздили в Росію на уклін - вчитися патріотизму

Категория: Новини / Суспільство
Вчителі з Харкова їздили в Росію на уклін - вчитися патріотизму
Вчителі з Харкова їздили в Росію на уклін - вчитися патріотизму Суспільство

Викладачі однієї з Харківських шкіл їздили в Бєлгород (Росія), щоб отримати уроки патріотизму. Українських вчителів запросили на патріотичний семінар, який проходив у білгородській школі № 40 в кінці березня. Після поїздки на територію російського агресора вчителям загрожує не тільки звільнення з роботи, але й звинувачення у державній зраді і сприяння в сепаратизмі.

Шокуючу новину передає OnPress.info.

Вчителі з Харкова не тільки виступили на семінарі в Росії з доповіддю про «патріотичному освіту» в українських школах, але і по приїзду додому опублікували звіт про поїздку з яскравими фотографіями. Обурені українські патріоти вимагали у спецслужб дати оцінку проросійської діяльності директора школи № 136 Галини Рябоштан та її заступника Ольги Деркач, які переймали у російських колег «досвід дружби між народами» і «дихали свіжим повітрям».

«Який викладач Російської Федерації, директор школи, його заступник - сфотографується під портретами Порошенко і Яценюка? Мало того, Верховна рада України визнає Росію країною-агресором, а ми їздимо туди «вчитися патріотизму», - прокоментував інцидент екс-губернатор Харківської області Ігор Балута.

На даний момент правоохоронними органами вирішується питання про порушення кримінальної справи та відсторонення працівників освіти від посад.

Нагадаємо, На кордоні з зоною АТО з'явилися якісь обласкані увагою президента «волонтери», які вирішують, який вантаж і волонтерська допомога може потрапити до бійцям на передову, а який - ні. Ці «псевдоволонтери» дозволяють собі вголос позначати - хто поганий, а хто хороший. Зокрема, ДУК «Правий сектор», який стоїть на самому передньому краї і є найбільш дисциплінованим збройним формуванням, у них виявився - «поганий». Схоже ставлення і до батальйону «Азов».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.