Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Путін знову переграв всіх: У Білорусі за російський прапор б'ють

Путін знову переграв всіх: У Білорусі за російський прапор б'ють

Категория: Новини / Суспільство
Путін знову переграв всіх: У Білорусі за російський прапор б'ють
Путін знову переграв всіх: У Білорусі за російський прапор б'ють Суспільство

Білорусів обурили прапори Російської Федерації, які повивішували на вулицях міст республіки до дня єдності двох країн. Свій протест проти даної події білоруси висловили тим, що почали зривати триколори і кидати їх на землю.

Користувач Микита з Мінська в своєму мікроблозі опублікував фото, на яких зафіксовано, що російські триколори валяються на землі, передає OnPress.info.

Крім цього видання хартия97" з посиланням на своїх читачів повідомляє, що у Вітебську одного з розповсюджувачів російської символіки вибили зуби.

«У Вітебську одному розповсюджувачу витеблянин вибив два зуби. Сталося це на перехресті Фрунзе та Леніна. Спочатку розповсюджувач запропонував прапорець СРСР, потім РФ. Тут хлопець не витримав і вдарив. Загорілося зелене світло, і він поїхав, а розповсюджувач став кричати. Ось вам і «глухонімі», - цитує видання одного з читачів.

Нагадаємо, що напередодні Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь ніколи не увійде до складу РФ, а назавжди залишиться суверенною країною.

Путін знову переграв всіх: У Білорусі за російський прапор б'ють Путін знову переграв всіх: У Білорусі за російський прапор б'ють Путін знову переграв всіх: У Білорусі за російський прапор б'ють

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.