Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Смерть Вітька Януковича-молодшого - це інсценування, щоб він міг спокійно жити за кордоном, - екс-нардеп

Смерть Вітька Януковича-молодшого - це інсценування, щоб він міг спокійно жити за кордоном, - екс-нардеп

Категория: Новини / Суспільство
Смерть Вітька Януковича-молодшого - це інсценування, щоб він міг спокійно жити за кордоном, - екс-нардеп
Смерть Вітька Януковича-молодшого - це інсценування, щоб він міг спокійно жити за кордоном, - екс-нардеп Суспільство

Смерть молодшого сина колишнього українського президента Віктора Януковича є талановитим виставою, метою якого є спроба надати йому можливість почати нове життя в Європі під іншим прізвищем і з незаплямованою репутацією. Як говориться: «почати з чистого аркуша».

Таку думку висловив у соцмережі політик, колишній нардеп-«свободівець» Ігор Мірошниченко, передає OnPress.info.

«Мало не щодня канал ICTV в різних програмах і під різним соусом подає сльозоточиві історії про життя і смерті «невинного вишкребка» одіозного Яника. Чим більше в ЗМІ говорять про смерть молодшого Януковича, тим більше вірогідність того, що «трагедія на Байкалі» - всього лише інсценування для того, щоб Янукович-молодший зміг почати «нове життя» за кордоном», - переконаний екс-нардеп.

Впевненості колишньому депутату додає той факт, що у сім'ї Янукович накопичено дуже велику кількість грошей, на які можна безбідно існувати в будь-якій країні світу. А оплачувані прихильники режиму побіжного президента спеціально поширюють чутки про загибель Віктора Януковича, щоб українське суспільство перестало задавати питання.

«І чим більше Пінчук та інші посіпаки режиму Янучари триндят про прокляття, яке поголовно косить з ніг всю сім'ю колишнього президента, то все більше я вірю в те, що ця інформація навмисне адресована неосвіченому лохторату, тоді як у Професора і його нащадків все добре. Звичайно, з нашими грошима, які сім'я довгий час ретельно вивозила під прикриттям», - резюмує Мірошниченко.

Нагадаємо, Російські власті відмовилися забезпечувати лікування обгорілого в танку на Донбасі солдата-контрактника Bal'žinimaeviču Батомункуева, якого відвідував у лікарні російський співак Йосип Кобзон. Зараз колишній солдат проходить лікування у себе на батьківщині, в Могойтуйской центральної районної лікарні, його стан вкрай важкий.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.