Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Біженка з Горлівки: Там голод, голод натуральний

Біженка з Горлівки: Там голод, голод натуральний

Категория: Новини / Суспільство
Біженка з Горлівки: Там голод, натуральний голод
Біженка з Горлівки: Там голод, натуральний голод Суспільство

Горлівські бойовики не дозволяють місцевим жителям, навіть багатодітним сім'ям, залишати окуповане місто. Багато залишилися без грошей горлівчани помирають від голоду, падаючи прямо на міських вулицях, передає OnPress.info.

Біженка Марія намагалася вивезти своїх чотирьох дітей з Горлівки ще з початку січня. Але кожен раз сім'я не могла покинути місто: постійно були якісь причини, які змушували їх залишатися на місці: то не було грошей на дорогу, то пізно дізнавалися інформацію про автобус, то не було транспорту. Вона розповідає, що тих, хто хотів виїхати і не мав пропусків, тих бойовики розгортали прямо на блокпостах, змушуючи повернутися і розійтися по домівках.

В кінцевому підсумку Марію з дітьми забрали волонтери, які в середині березня відвідували місто. Біженку поселили в центрі для переселенців, який облаштували волонтери християнських організацій у Слов'янську.

«Там жити не чому. Якщо коштів немає, то це - лягай і помирай», - згадує Марія.

«Там не те, що бомблять - бомблять, то вже інше... Їсти нічого. Там голод, натуральний голод. У кого немає грошей, я навіть не знаю скільки там відсотків людей без грошей... З іншого боку подивишся - ніби і є у людей гроші, ходять щось купують, а на іншу половину глянеш - люди голодують. За кілька днів вони не їдять. Їсти нічого», - згадує жінка.

Сьогодні у багатодітної матері в центрі для переселенців є окрема кімната, незабаром вона планує віддати старших хлопчиків в школу. Але поки що переоформити документи, щоб отримувати допомогу на дітей, вона не може. Родина показала журналістам умови, в яких вона проживає після переїзду.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.