Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Російське суспільство досягло піку своєї деградації, далі тільки стати на коліна і почати хрюкати

Російське суспільство досягло піку своєї деградації, далі тільки стати на коліна і почати хрюкати

Категория: Новини / Суспільство
Російське суспільство досягло піку своєї деградації, далі тільки стати на коліна і почати хрюкати Суспільство


Відомий російський сатирик і журналіст Віктор Шендерович вважає, що російське суспільство дійшло до піку своєї деградації і далі залишається встати на коліна і почати хрюкати.

Саме так Шендирович прокоментував заяву віце-прем'єра РФ Дмитра Рогозіна на адресу секретаря РНБО України Олександра Турчинова, передає OnPress.info.

«Коли невідомий світу росіянин ліпить на бампер своєї машини заповітні слова ОБАМА ЧМО - це вказує на інтелект власника автосредства (ну, і на що панує в Росії суспільну норму, зрозуміло).

Але коли віце-прем'єр російського уряду офіційно називає «дебілом» секретаря Ради безпеки сусідньої країни, і залишається після цього віце-прем'єром, і ніхто не обсмикне його, - це означає, що ми стали на коліна всією країною.

Далі - тільки рохкання.

Правда, можна ще, за порадою Достоєвського, заголиться.

Продовжуємо спостереження за фауною...», - написав Шендерович.

Нагадаємо, що заступник голови російського уряду Дмитро Рогозін назвав Олександра Турчинова «дебілом» за те, що секретар РНБО заявив про можливості України, створити «брудну» атомну бомбу.

Російське суспільство досягло піку своєї деградації, далі тільки стати на коліна і почати хрюкати
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.