Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Хворої на ДЦП дівчинку вигнали з храму з-за того, що коляска залишила сліди

Хворої на ДЦП дівчинку вигнали з храму з-за того, що коляска залишила сліди

Категория: Новини / Суспільство

Хворої на ДЦП дівчинку вигнали з храму з-за того, що коляска залишила сліди

21.07.2015 Переглядів: 483 Богун Ігор
Хворої на ДЦП дівчинку вигнали з храму з-за того, що коляска залишила сліди Суспільство
Tweet

В одному з жіночих монастирів Рязані дитини-інваліда з ДЦП попросили покинути храм, з-за того, що коляска залишає сліди.

Інформує видання OnPress.info посилаючись на сторінку Світлани Бульдяєвои в facebook.

«12 липня в Солотчинском жіночому монастирі на всеношній мене з дитиною — інвалідом ( діагноз ДЦП, 9 років) попросили покинути храм, т. к. інвалідна коляска залишила слід у вигляді піску, Але перед тим як покинути храм я повинна була підмести підлогу, мені принесли віник і савок. Все це було сказано під час Богослужіння. З таким хамським відношенням я зіткнулася перший раз в житті і ніяк не очікувала, що це потворне поведінка буде виходити від черниці — людину, що дав обітницю служити людям і Богу. З такого ставлення я зрозуміла, що чисті підлоги є важливіше душі людини і згадалися слова старця Лаврентія Чернігівського «Всі храми будуть у найбільшому благоліпність, як ніколи, а ходити в ті храми не можна буде. Антихрист буде коронуватися як цар в Єрусалимському чудовому храмі за участю духовенства».

У храмі стояв ковчег з часткою мощей святителя Миколая Чудотворця, який є небесним покровителем мого сина, дуже хотіли до нього прикластися», — написала вона.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.