Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Кругова порука - Аваков навмисно вигороджує співробітників МВС підозрюваних у масових розстрілах на Майдані

Кругова порука - Аваков навмисно вигороджує співробітників МВС підозрюваних у масових розстрілах на Майдані

Категория: Новини / Суспільство
Кругова порука - Аваков навмисно вигороджує співробітників МВС підозрюваних у масових розстрілах на Майдані Суспільство

Міністерство внутрішніх справ на чолі з керівником відомства Арсеном Аваковим всіляко перешкоджає розслідуванню розстрілів активістів на Майдані взимку 2014 року. Такої думки дотримується адвокат сімей героїв Небесної Сотні Євгенія Закревська, про що заявила в ефірі «Громадського ТБ», передає інформаційний ресурс OnPres.info з посиланням на УНІАН.

«Позиція МВС, що їх співробітники не можуть бути притягнуті до відповідальності, не повинні бути залучені, що вони спокутують провину, що вони виконували наказ, і вони не повинні свідчити, не повинні ходити на допити, не повинні надавати інформацію - вона незмінна, вона дуже заважає слідству», - коментує позицію МВС адвокат загиблих героїв.

Також Євгенія Закревська впевнена, що перешкоджає слідству безпосередньо глава відомства Арсен Аваков.

На думку адвоката, «головний мілліціонер країни» навмисно вигороджує своїх підлеглих, і всіляко намагається «розвалити справу».

І як сталор відомо радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко коментируя заяву Закревською, зазначив, що в понеділок готовий зустрітися з нею, щоб обговорити проблеми, про які йде мова.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.