Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Захарченко, Моторолу, Бабая, Гиркина і Біса в Росії хочуть зарахувати до лику святих

Захарченко, Моторолу, Бабая, Гиркина і Біса в Росії хочуть зарахувати до лику святих

Категория: Новини / Суспільство
Захарченко, Моторолу, Бабая, Гиркина і Біса в Росії хочуть зарахувати до лику святих Відео новини, Суспільство


У Росії хочуть всіх терористів Донбасу зарахувати до лику святих і побудувати церкву в якій розмалюють стіни сценами з реальних боїв на Донбасі.

Таку заяву зробив головний редактор видання «Завтра» Олександр Проханов під час інтерв'ю з екс-регіоналом Олегом Царьовим, передає новину OnPress.info.

«Я завершив роман про новоросії, і один з героїв там каже, що коли закінчиться все це кровопролиття і нещастя, то він хотів би поставити храм. І розписати його не так, як розписують - канонічно: там, Ісус на чин, там, на західній стіні - страшний суд, там, святі .., а розписати його героями і персонажами цієї війни. Щоб у цьому храмі були присутні всі лики лідерів, які пройшли через новоросію, які зараз там і ще будуть...... На цьому храмі повинні бути портрети і Бородая, і Стрєлкова, і Чорта, і Похмурого, і Захарченко, і легендарного Мотороли...», - заявив журналіст.

Крім цього Проханов зазначив, що «всі, хто пройшов через новоросію, в якомусь сенсі, можуть бути зачислені до святих...».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.