Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Дорожня карта подачі позовів проти РФ на суму $350 мільярдів В Уряді Яценюка почали з'являтися реформатори

Дорожня карта подачі позовів проти РФ на суму $350 мільярдів В Уряді Яценюка почали з'являтися реформатори

Категория: Новини / Україна
Дорожня карта подачі позовів проти РФ на суму 0 мільярдів В Уряді Яценюка почали з'являтися реформатори Україна
Дорожня карта подачі позовів проти РФ на суму 0 мільярдів В Уряді Яценюка почали з'являтися реформатори
Дорожня карта подачі позовів проти РФ на суму 0 мільярдів В Уряді Яценюка почали з'являтися реформатори

Першим заступником міністра фінансів України офіційно призначений Саша Боровик. Професійний міжнародний юрист з гарвардським освітою.

Про це на своїй сторінці в facebook повідомив відомий російський економіст Слава Рабінович, передає OnPress.info.

Так зі слів Рабиновича на даному етапі Боровик очікує отримання громадянства України, після чого почне кардинальні реформи.

«Скоро, дуже скоро ви побачите, як повинен виглядати сучасний Міністерство економіки - невелике, компактне, професійне та ефективне. Очікуйте те, що Україна стане однією з найбільш ефективних країн з ведення бізнесу в Європі - наприклад, по таким показникам, як відкриття компанії, або як формування вашої податкової декларації та її оплати за допомогою простого «аппа» на вашому айфоні. «Бум» через телефон - і у вас є компанія. «Бум» через телефон - і ви розрахувалися за податками», - пише Рабинов.

Крім цього він додає, що Боровик як юрист вже розробив дорожню карту для міжнародних позовів проти Росії.

«Саша розробив юридичну дорожню карту для міжнародних позовів проти Росії, за російську анексію Криму і за ведення війни на сході України. У цій дорожній карті Саша тільки на сьогоднішній день підрахував «квантум» в 350 мільярдів доларів США, як рахунки, що український народ повинен пред'явити російському уряду, і це тільки початок», - сказав Рабинович.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.