Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Україні варто готуватися до війни з РФ на весну 2015 року, - військовий експерт

Україні варто готуватися до війни з РФ на весну 2015 року, - військовий експерт

Категория: Новини / Україна
Україні варто готуватися до війни з РФ на весну 2015 року, - військовий експерт Україна

Швидше всього, що повномасштабна війна проти України розпочнеться навесні 2015 року. Таке припущення під час ексклюзивного інтерв'ю ТСН зробив військовий експерт із США Філіп Кабер, передає новину OnPress.info.

На даному етапі прогнози фахівців невтішні, швидше за все, що Росія почне війну навесні 2015 року, коли краще підготується і прийде тепла погода.

«Я кажу про оборону на кордоні, про потужної захисту з декількох вогневих позицій. І вам вже зараз потрібен більший запас міцності. Чому? Прогноз такий: вам слід очікувати великого наступу з боку Росії навесні 2015 року, як і в кінці березня - початку квітня 2014-го. Для цього існує кілька передумов: Росія робить ротацію на початку року, тренує нових військових і виставить ці сили вперед. Потеплішає, з доріг зійде вода. Це дуже зручний і небезпечний момент. Те ж саме було рік тому, є підстави вважати, що це станеться ще раз», - заявив експерт.

Крім цього він зазначив, що дуже слабкими залишаються позиції українських військ на кордоні з РФ у Чернігівській,Сумській і Харківській областях. Також спостерігається велике скупчення військової могутності РФ в Чорному морі. Можливе вторгнення і з Придністров'я, так що Україні варто готуватися до обороти на 300 градусів.

Головним аспектом для успішного відбиття атаки може стати допомога світу, зокрема США, і закупівля сучасного високоточного зброї.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.