Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Почалося! Генпрокурор України Віктор Шокін почав чистки у своєму відомстві

Почалося! Генпрокурор України Віктор Шокін почав чистки у своєму відомстві

Категория: Новини / Україна
Почалося! Генпрокурор України Віктор Шокін почав чищення в своєму відомстві
Почалося! Генпрокурор України Віктор Шокін почав чищення в своєму відомстві Україна


Вслід за новиною про арешт голови Державної служби з надзвичайних ситуацій, яка підірвала інтернет простір. В Україні сталася ще одна не менш важлива подія.

Генеральний прокурор України Віктор Шокін взявся за наведення порядку у своєму відомстві.

Згідно з повідомленням, яке розміщене на офіційному сайті Генпрокуратури від виконання обов'язків відсторонено ряд високопоставлених чиновників відомства, передає OnPress.info.

«Наказом Генерального прокурора України Віктора Шокіна від 25 березня 2015 року, заступника Генерального прокурора України О. В. Баганця, начальника Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України В. В. Щербину, старшого слідчого в особливо важливих справах п'ятого слідчого відділу з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України А. В. Морозу, заступника начальника другого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Головного управління процесуального керівництва і нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та в кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури Ю. С. Ковтуна відсторонений від виконання обов'язків на час службового розслідування», - йдеться в повідомленні, яке розміщене на сайті.

Нагадаємо, що напередодні під час засідання уряду був заарештований голова ДСНС Сергія Бочковського.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.