Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Бойовики ДНР «наїхали» на Ахметова. Олігарху зробили пропозицію «від якої не можна відмовитися»...

Бойовики ДНР «наїхали» на Ахметова. Олігарху зробили пропозицію «від якої не можна відмовитися»...

Категория: Новини / Україна
Бойовики ДНР «наїхали» на Ахметова. Олігарху зробили пропозицію «від якої не можна відмовитися»... Україна

Нещодавно відомий олігарх Рінат Ахметов отримав від бойовиків ДНР, висловлюючись мовою кіношних гангстерів, пропозицію «від якої не можна відмовитися»! Бізнесменові поставили умову: або він буде платити податки в казну ДНР, або всі підприємства будуть націоналізовані, повідомляє politnavigator.net посилаючись на заяву в ефірі ток-шоу «Право знати» так званого віце-спікера Союзного парламенту Новоросії Олександр Кофмана, передає інформаційний ресурс OnPress.info .

За словами віце-спікера», якщо Ахметов «одумається і буде вести себе правильно», то підприємства і надалі залишаться в його власності.

«Я до націоналізації ставлюся дуже обережно. Вважаю, що однозначно підлягають націоналізації активи тих власників, які вчинили злочини проти донецького народу. Якби Ахметов визнав ДНР, став справно платити податки в бюджет, то його націоналізувати підприємства не потрібно. Якщо він найближчим часом не визначиться, його гуманітарна підтримка народу Новоросії - це ще не привід вважати його своїм, тому, що є факти, що він таку ж підтримку надає і Національної гвардії», - висловився Кофман.

Нагадаємо, Ріната Ахметова неодноразово звинувачували в зв'язках з Донбаськими сепаратистами і підбурюванням до розділу України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.