Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Ізраїльська компанія з виготовлення озброєнь задумалася над будівництвом заводу в Україні

Ізраїльська компанія з виготовлення озброєнь задумалася над будівництвом заводу в Україні

Категория: Новини / Україна
Ізраїльська компанія з виготовлення озброєнь задумалася над будівництвом заводу в Україні
Ізраїльська компанія з виготовлення озброєнь задумалася над будівництвом заводу в Україні Україна


В Ізраїлі відбулася зустріч між представниками компанії «Ельбит» і українськими чиновниками, під час яких обговорювалася співпраця можлива купівля Україною тепловізорів і приладів нічного бачення.

Радник губернатора Дніпропетровщини Борис Трейгерман за результатами зустрічі заявив, що ізраїль розглядають можливість відкриття свого заводу в Україні, передає OnPress.info.

«Буде ідеально, якщо «Ельбіт» відкриє своє виробництво в Україні, де є всі можливості для цього. Ізраїльтяни вже заявили, що в принципі для них це цікаво. Але треба з чогось почати, зробити перший крок у такому співробітництві двох країн. Таким кроком може стати закупівля тепловізорів, приладів нічного бачення та іншого оборонного озброєння», - поінформував чиновник.

Крім цього українцями продемонстрували центр контролю за захисними спорудами, що відокремлює Ізраїль від Гази, який монтувала фірма «Ельбит».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.