Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Ярош погодився стати радником Головнокомандувача української армії

Ярош погодився стати радником Головнокомандувача української армії

Категория: Новини / Україна
Ярош погодився стати радником Головнокомандувача української армії
Ярош погодився стати радником Головнокомандувача української армії Україна

Узгоджені всі деталі призначення лідера українського Добровольчого корпусу Дмитра Яроша радником Головнокомандувача ЗСУ. Під час зустрічі з начальником Генерального Штабу ЗСУ Віктора Муженка в Генштабі, також був визначений формат взаємодії ДУК із Збройними силами України.

Про це повідомляє OnPress.info.

«Бійці ДУК у багатьох боях гідно проявили свою високу мотивацію і бойовий дух. Їх досвід і знання будуть працювати на розвиток Збройних Сил. Ми розуміємо потреби змін і підвищення ефективності на всіх ланках роботи армії. Ми також розглядаємо різні моделі розвитку резервних підрозділів Збройних Сил. Ми будемо розробляти проекти змін і втілювати їх у життя, незважаючи на зовнішню агресію і внутрішній опір тих, хто реформ не хоче», - прокоментував зустріч Муженко.

Лідер ДУКа Дмитро Ярош зазначив, що найголовніша умова успішного майбутнього співробітництва полягає в об'єднанні спільних зусиль у боротьбі проти російських окупантів.

«ДУК, виконуючи спільні з армією завдання, готовий підкорятися армійському керівництву в питаннях, пов'язаних з обороною держави від зовнішнього ворога і дає можливість кожному патріоту захищати Україну», - підкреслив Ярош.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.