Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » «Російський світ» вже не потрібен: Терористи Донбасу хочуть жити на території, яку контролює українська влада

«Російський світ» вже не потрібен: Терористи Донбасу хочуть жити на території, яку контролює українська влада

Категория: Новини / Україна
«Російський світ» вже не потрібен: Терористи Донбасу хочуть жити на території, яку контролює українська влада
«Російський світ» вже не потрібен: Терористи Донбасу хочуть жити на території, яку контролює українська влада Україна


На одному з блокпостів в Донецькій області прикордонниками було затримано жителів області, які входили до складу бандформувань терористичної «ДНР».

Інформує прес-служба Держприкордонслужби, передає OnPress.info.

«Чоловіки прямували з території, підконтрольній терористам, крім того, один з них був з явними ознаками побиття. В результаті перевірки стало відомо, що вони проходили «військову службу» в незаконних збройних формуваннях і мають відповідні посвідчення. Також затримані заявили, що хочуть проживати на території, підконтрольній української влади, оскільки останнім часом піддавалися фізичному насильству і не отримували заробітну плату. Зараз їх передали співробітникам СБУ для з'ясування всіх обставин», - йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

Нагадаємо, що напередодні голова політичної сили «Братство» Дмитро Корчинський поінформував про те, що Росія руйнує бандформування з числа місцевих терористів. У свою чергу ведення бойових дій та окупації доручає російським підрозділам.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.