Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Ми воюємо проти московських окупантів, а не терористів і сепаратистів, - Дмитро Корчинський

Ми воюємо проти московських окупантів, а не терористів і сепаратистів, - Дмитро Корчинський

Категория: Новини / Україна
Ми воюємо проти московських окупантів, а не терористів і сепаратистів, - Дмитро Корчинський
Ми воюємо проти московських окупантів, а не терористів і сепаратистів, - Дмитро Корчинський Україна

Називати війська РФ «ополченцями»,»сепаратистами» і «терористами» - ніщо інше як неадекватність. Оскільки російські війська роззброюють бандформування Донбасу, а ведення війни та окупацію захоплених територій перекладають на регулярні підрозділи, сформовані в Росії.

Відповідно дані підрозділи ніхто інші, як «московські окупанти».

Таку думку озвучив лідер Всеукраїнської політичної партії «Братство» Дмитро Корчинський, передає OnPress.info.

«На окупованих територіях солдати роззброюють свої добровольчі формування («Схід» та інші), використовують їх лише, як колишніх радянських «народних дружинників» при мусорах. Вважають, що далі вести війну і забезпечувати окупаційний порядок мають переважно регулярні відділи, скомплектовані в московії.

Подальше використання українською пресою термінів «сепаратисти», «терористи», «ополченці», які натякають на добровольчий, самоврядний характер війни з боку наших ворогів, не тільки недоцільно, але й не адекватне.

Ми воюємо проти московських окупантів, московської армії, московських спецслужб, московських диверсантів», - написав Корчинський.
Він також додав, що такі лідери терористів, як «Моторола» і Захарченка, до недавнього часу були потрібні Кремлю тільки для картинки.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.