Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » У «ЛНР» забороняється згадувати, що в Україні дешеві продукти

У «ЛНР» забороняється згадувати, що в Україні дешеві продукти

Категория: Новини / Україна
У «ЛНР» забороняється згадувати, що в Україні дешеві продукти
У «ЛНР» забороняється згадувати, що в Україні дешеві продукти Україна

Одна з підприємців розповіла, що в так званій «ЛНР» забороняється згадувати, що на території, яку контролює українська влада що-небудь дешевше.

Про це з соціальних мережах розповіла лучанка sinyagusen, переїде Onpress.info.

«Уявляєте собі 25 злих дядьків і трьох недобрих тіток, які поставлені правлінням республіки на грань повного зубожіння? Думаєте, будуть мовчати і внемліть? «Де ми живемо? Що у нас? У нас ЛНР? У нас козачий хутір? Ми в пеклі? Де адекватні дії захопили владу? Нас захопили для чого? Добити? Чому в Україні ПММ, та і все інше, дешевше на порядок?» Після останнього питання новоявленого главу адміністрації аж перекосило. «Забудьте про Україну!». І тут же гаряче жалится, що в Луганську проблеми транспорту не чують, полум'яні промови його ігнорують, пільги не переглядатимуть а повноваження місцевої влади віджали. От же ж гади! А раніше ми самі могли міськрадою підняти тариф для району. Ха! Забудь про Україну. Сидів би ти тут, ага. Раніше мерів не призначали. Раніше адміністрацій повноваження не забирали», - написала вона.

Крім того вона повідомила, що місцевих князьків взагалі мало цікавить те, як виживають місцеві жителі, крім «бабок з прапорами».

«У перевізників є кілька дуже гострих питань, вирішення яких дозволило б вийти з мінусів хоча б на нуль. Перше, встановити контроль за цінами пально-мастильних матеріалів, які, до речі, внесено народними міністрами» в перелік гостро необхідних і націнка на них не повинна перевищувати 30%. Не повинна, але це те ж той самий контрабандний струмок, в якому миють золото всі причетні, міністри в тому числі. Написати написали, а контролювати бажання немає», - написала вона.

«Перегляд тарифів. Але ви що! Ні за що! Ми ж народні! Наш головний електорат - бабки з прапорами - не повинен платити соціально чужому класового елементу-буржую жодної зайвої копійки, бо як може почати щось підозрювати. І нехай буржуй сам загнеться, а у народу народне відбирати не можна! Кровно нагуманитаренное. І взагалі декласувати цих поганців-кровопивцев буржуїнів. Жебрати, так усім разом! Але бабок нехай возить кого задешево, а кого й просто так.

Пільгові категорії в нинішніх умовах можна було б і переглянути. А виходить так, що бюджетні вчителі і лікарі, які бачили зарплату півроку тому, їдуть за останні гроші або тупотять пішки, а пенсіонери, які як раз той самий недоторканний електорат і пенсію періодами отримують тут і регулярно переоформлену там, можуть досхочу кататися задурно. Ну і куди без питання про дорогах! Биті танками, розквашені взимку, розбиті часом. Дороги дыааа... Це в компетенції місцевої влади. Це ми зробимо. По центру. Ямково. Де зможемо. Ну а приміські маршрути нехай викручуються як хочуть. Але з маршрутів на ґрунтовки не сходити, бо заміновано», - додала предпириниматель.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.