Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Привиди НАТО будуть воювати проти російських бойовиків: Для бійців ВСУ розробили костюми невидимки

Привиди НАТО будуть воювати проти російських бойовиків: Для бійців ВСУ розробили костюми невидимки

Категория: Новини / Україна
Привиди НАТО будуть воювати проти російських бойовиків: Для бійців ВСУ розробили костюми невидимки

Поки політики у високих кабінетах годують українців обіцянками, волонтери продовжують працювати над забезпеченням боєздатності ЗСУ.

Так, громадським рухом «Слава Україні» було представлено вітчизняну розробку - камуфляжу який робить бійця невидимим для тепловізорів та електронних засобів спостереження, передає OnPress.info.

Зі слів представника руху Андрія Верлатия, у розробці даного костюма брали участь науковці з різних міст України.

«Костюм-невидимка розроблений з допомогою вчених з Харкова, Луганська, Києва. Його секрет у багатошаровості тканини, яку неможливо побачити ні тепловізори, ні на магнітне випромінювання. Тобто фактично розвідник стає невидимим для будь-яких механічних і електронних засобів спостереження», - зазначив він.

Верлатий також додав, що дані костюми дуже необхідні для розвідників, які роблять постійний вилазки в тил ворога.

«Зараз ми бачимо, що практично всі блокпости сепаратистів обладнані засобами електронного стеження, які пов'язані зі звичайними ноутбуками. ДНРовцы спокійно сплять і чекають, поки спрацює сигналізація. Боєць в цьому костюмі може підійти впритул, виконати бойову задачу і повернутися живим. На відстані 20 метрів ми проводили випробування: ні тепловізор, ні випромінюють засоби стеження його не бачать», - зазначив активіст.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.