Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Шок: Інтерпол не вважає розстріл злочином Майдану

Шок: Інтерпол не вважає розстріл злочином Майдану

Категория: Новини / Україна
Шок: Інтерпол не вважає розстріл Майдану злочином Україна

Генеральна прокуратура України заявила, що Інтерпол не бачить складу злочину в розстрілі Майдану і вважає, що фігурантів даної справи переслідують з політичних мотивів.

Про це у себе на сторінці в Facebook повідомив народний депутат Борислав Береза, передає OnPress.info.

«Замість Генерального прокурора України Шокіна звітувати за хід розслідувань злочинів на Майдані прийшов чоловік, який призначений на займану посаду два тижні тому. Озвучив те, що за рік розслідування і далі стоять на місці. В міждержавний розшук не оголошено ні одна людина. У цьому, на думку Генпрокуратури, винна Росія. Це вона блокує. В міжнародний розшук нові особи не оголошені. Є санкції, як і раніше відносно Януковича, Азарова, Арбузова, Клименко, Боготыревой, Клименко. І більше ніхто не переслідується. Генпрокуратура вважає, що в цьому винен Інтерпол. Представники Генпрокуратури заявляють, що Інтерпол не оголошує в розшук тому, що там знаходять факт політичного переслідування. Але Інтерпол робить розшук лише при наявності доказової бази», - написав він.

Парламентарій зазначив, що дії Генеральної прокуратури викликають подив.

«Ця заява свідчить про те, що Генпрокуратура Російської Федерації або більш професійна або дійсно працює на результат в відміну від аналогічної української структури. Так Дмитро Ярош вже більше року перебуває в розшуку Інтерполу за заявою від Росії за псевдосообщение в соціальній мережі, але ніхто на Заході не бачить політичного підґрунтя, а злочинці здійснювали злочин проти українців на Майдані в розшук не потрапляють. Просто якийсь вселенський змову проти української Генпрокуратури. Чи може все ж некомпетентність і саботаж? Слухання тривають», - написав Береза.

Шок: Інтерпол не вважає розстріл Майдану злочином
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.