Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Путін готує новий удар, але не по Маріуполю - Washington Times

Путін готує новий удар, але не по Маріуполю - Washington Times

Категория: Новини / Україна
Путін готує новий удар, але не по Маріуполю - Washington Times Україна

Глава Кремля Володимир Путін готує весняний наступ, але воно буде не в напрямі Маріуполя, удар буде завдано в харківському напрямку.

Таку думку висловив старший науковий співробітник Американської ради із зовнішньої політики Стівен Бланк в Washington Times, передає OnPress.info.

«Багато хто побоюється, що наступним кроком Росії може виявитися наступ у напрямку Маріуполя з метою ізоляції Криму від України і продовження реалізації проекту «Новоросія».

Крім того, це дозволить Росії впритул наблизитися до підконтрольному їй Придністров'ю. Області України, які будуть втягнуті в новий виток конфлікту, зміняться до невпізнання.

Тим не менше, є всі підстави вважати, що головною метою Росії під час весняного наступу не буде Маріуполь, а Харків - головний оборонно-промисловий центр країни. Захоплення Харкова - це ще одна відірвана від України територія та чергова демонстрація того, як Москва глумиться над слабкістю Заходу та угодами, які вона з ним підписує.

Сьогодні основне нарощування сил російської армії відбувається в безпосередній близькості від Бєлгорода і Воронежа, на кордоні з Харківською областю. Даний напрямок може бути більш привабливим з двох причин: по-перше, оборонна промисловість Харкова становить неабияку цінність, по-друге, місто, мабуть, менш захищений, ніж Маріуполь.

Під прикриттям позачергових військових навчань Москва вже мобілізувала всю свою західну межу. Росія давно використовує вчення в якості прикриття для наступальних операцій, як це було з Грузією в 2008 році.

В цих умовах залишається загадкою, чому Сполучені Штати і їх союзники все ще чіпляються за уявні сподівання про доброї волі Росії і продовжують шукати для Путіна дипломатичні шляхи для виходу із ситуації. Абсолютно ясно, що президент Росії не зацікавлений у дипломатії. Він показав своє презирство до дипломатії і кричуще нехтування міжнародним правом.

Бездіяльність Заходу тільки додає сміливості Москві для подальшої ескалації конфлікту в Україні», - зазначено в повідомленні.

Путін готує новий удар, але не по Маріуполю - Washington Times
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.