Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Поки ви кричите про зраду, ВСУ нарощує свою боєздатність, — волонтер

Поки ви кричите про зраду, ВСУ нарощує свою боєздатність, — волонтер

Категория: Новини / Україна

Поки ви кричите про зраду, ВСУ нарощує свою боєздатність, — волонтер

18.07.2015 Переглядів: 370 Богун Ігор
Поки ви кричите про зраду, ВСУ нарощує свою боєздатність, — волонтер Україна
Tweet


Поки в інтернеті кричать про зраду президента, ВСУ нарощує свою боєздатність.

Стверджує волонтер Денис Пятигорець на своїй сторінці в facebook, передає OnPress.info

«Петя здав Донбас і Україну!
Ось такими ось постами рясніють сьогодні ФБшные і Твитеровские простори. А чому? А тому що «особливий статус», «Мукачево», «Липецьк», «закони нам пише Сурков», «Ахметов на свободі», «Липецьк», «Домовився з Рыгами», «Липецьк»...

Але якщо він здав Донбас, то чому наша арту тренується щодня, як скажений? Чому кількість артилеристів і танкістів у нас зросла більш ніж у 20 разів? Чому до нас сьогодні приїхала рекордна кількість інструкторів НАТО? Чому на озброєнні ЗСУ вже стоять сотні Натовських найпотужніших снаперских гвинтівок? Чому завод «Маяк» не встигає відвантажувати нову стрелкотню? Чому з кращих бійців 95-ки зробили інструкторів, які сьогодні разом з Натовськими спецами тренують сотні бійців ЗСУ на полігонах? «У нас вночі був бій на сусідньому БЖ біля Горлівки. На БЖ стояли 12 наших, а проти них вийшли до 40 сепаров. Через годину бою на наш БЖ приїхала машина зі спецами. Таких гвинтівок і такого обладнання ми ніколи не бачили. Вони за 10 хвилин поклали майже всіх нападників. З перехоплення ми зрозуміли, що наші специ знищили 20 осіб. Вночі! За 10 хвилин! І поїхали...» — розповідає мій друг, боєць ВСУ Володя Москаленко.

Чому так активізувалася українська контррозвідка? Чому майже кожне підрозділ, яке знаходитися на самому передку вже має своїх інформаторів на тій стороні? Чому капоніри для танчики риють в три зміни? Чому кожен день з точністю хірурга наші розвідники наносять на карти місця дислокації техніки і живої сили в глибокому тилу? Чому кожну ніч через лінію ходять наші ДРГ і приносять зв'язки вух? Причому не ватанов з БЖ, а самої що ні на є русни? Чому наші сапери просять все більше і більше планшетів для нанесення мінних полів? І найголовніше — чому про це не пишуть у ЗМІ і не говорять в прес-центрі АТО? Чому про це доводиться дізнаватися від друзів, які прийшли у відпустку?
Так що не вірте панікерам, хунта! Особливо в умовах інформаційної війни. Поки ми живі — є надія», — написав волонтер.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.