Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Тимчук: оккупационно-терористичні війська РФ двома штурмовими ротами висунулися в бік Маріуполя

Тимчук: оккупационно-терористичні війська РФ двома штурмовими ротами висунулися в бік Маріуполя

Категория: Новини / Україна
Тимчук: оккупационно-терористичні війська РФ двома штурмовими ротами висунулися в бік Маріуполя Україна

Окупаційні війська разом з бойовиками самопроголошених республік висунулися двома ударними групами в бік Маріуполя. Про це на своїй сторінці у facebook повідомляє глава групи «Інформаційне опір» Дмитро Тимчук, передає новину OnPress.info.

«В районі Маріуполя зафіксовано висунення вперед передових ударних груп противника загальною чисельністю до 2-х рот (авангард)», - повідомляє Тимчук.

«В районі н. п. Трьохізбенки зосереджена посилена ротно-тактична група противника, яка включає 16 одиниць бронетехніки. Південніше розташована підтримуюча артилерійська група (до 6 одиниць артилерії)», - додає військовий експерт.

Крім цього у Тымчука відзначають, що в районі н. п. Єленовка окупанти продовжують облаштовувати базовий табір, проводячи інженерні роботи.

«Російсько-терористичні війська посилили свої передові позиції в Петровському, Київському та Кіровському районах Донецька, а також в районі Спартака. Фактично всі «внутрішні» блокпости в даних районах зняті, особовий склад перекинуто «на передову», - зауважує керівник групи «ІС».

Подібну ситуацію спостерігають також в районі Макіївки.

«Також на північно-східних околицях Макіївки противник обладнав вогневі позиції артилерії, однак самі артилерійські підрозділи знаходяться в глибині оборони противника і висуваються вперед тільки для нанесення вогневих ударів, після чого відводяться», - зауважує Тимчук.

«У нанесенні ударів бере участь в 2-3 вогневих підрозділів (батарей) ствольної і реактивної артилерії», - резюмує він.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.