Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Найближчим часом в українському небі з'являться легендарні вертольоти «Ірокез»

Найближчим часом в українському небі з'являться легендарні вертольоти «Ірокез»

Категория: Новини / Україна

Найближчим часом в українському небі з'являться легендарні вертольоти «Ірокез»

21.07.2015 Переглядів: 1789 Володимир Перекопський
Найближчим часом в українському небі з'являться легендарні вертольоти «Ірокез» Україна
Tweet

В українському небі скоро з'являться американські вертольоти компанії Bell Helicopter Textron, яка виробляє знамениті UH-1 «Ірокез».

Про це повідомляє блогер Володимир Коваленко з посиланням на представника компанії в Україні Сергія Твердохліба, передає OnPress.info.

«Отже, що таке Bell Helicopter Textron? Це виробництво на базі UH-1 лінійки модифікованих вертольотів SW-205, SW-206, SW-212 і т. д. Це виробництво і обслуговування своєї продукції. Компанія вже готова до співпраці з Україною і першим постачання своїх моделей, приблизна вартість яких складе 3 млн. доларів.

Крім поставки вертольотів буде розгорнута ремонтна база, на якій згодом розпочнеться безпосереднє виробництво новітніх спільних моделей. Компанія зацікавлена у виробничих потужностях та інтелектуальному конструкторському потенціал України, завдяки яким для ВПС будуть розроблятися і проводиться нові модифікації Ірокеза, з урахуванням регіональної специфіки.

Ну, що тут скажеш? Непогано!», — напиал він.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.