Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Стрілянина в Мукачево, справа рук міністра МВС Арсена Авакова, — Балога

Стрілянина в Мукачево, справа рук міністра МВС Арсена Авакова, — Балога

Категория: Новини / Україна

Стрілянина в Мукачево, справа рук міністра МВС Арсена Авакова, — Балога

20.07.2015 Переглядів: 2800 Богун Ігор
Стрілянина в Мукачево, справа рук міністра МВС Арсена Авакова, — Балога Україна
Tweet

Стрілянина в Мукачево, справа рук міністра МВС Арсена Авакова, заради дискредитації «Правого Сектора».

Про це на своїй сторінці у facebook написав народний депутат Віктор Балога, передає OnPress.info.

Крім цього політик зазначив, що дійсно підтримує добровольчий рух, адже як і кожен українець бажає змін у країні.

Можливо, хоча б зараз, коли радник Авакова цитує Лань, як цінного свідка у справі про стрілянину в Мукачеві, до людей дійде, що все це була чітко спланована провокація з дискредитації «Правого сектора». А за одне — можливість звести рахунки зі мною особисто.
Можливо, до людей дійде і те, що надто підозріло, коли МВС кидає стільки особового складу і техніки на пошуки кількох «правосєків», але всіма силами вигороджує збройних фанатів марки Adidas.
Вони діють настільки цинічно, наскільки собі не міг дозволити навіть Янукович у свої кращі часи. Вони не соромляться будувати версії щодо моєї дискредитації на словах людини, яка вже мала проблеми з законом. Вони вже розрахувалися з високою посадою з колишнім керівником міліції Закарпаття, який вдало підставив декількох відморозків, що кинуло тінь на репутацію всього «Правого сектора».
Чим більше говорять такі, як Аваков і його радники, тим більше люди розуміють, що це не боротьба з контрабандою. Це боротьба з «Правим сектором», який усім заважає, і з Балогою, чиї рейтинги на Закарпатті перед місцевими виборами багатьом не дають спокою.
З приводу того, що мені говорять, можу сказати одне. Я завжди допомагав закарпатцям, які захищають нашу країну на Сході. І буду допомагати до піх пір, поки в мене буде така можливість. Коли 128-я бригада їхала на передову, ми закупили їм все, починаючи від туалетного паперу, закінчуючи принтерами і тепловізорами. Тому що чиновники були зайняті дерибаном бюджету. Я допомагав і допомагаю військовим з Криму, які не зрадили присяги і яких направили нести службу на Закарпатті. Я допомагав і буду допомагати тим, хто повернувся з фронту з прораненнями, і на кого забила держава.
І я дійсно допомагав «Правого сектору» рік тому, як допомагав їм кожен, хто хотів змін на краще. Коли Майдан був у подвійному кільці, я привіз людям більше 1 000 касок і протигазів. Якщо це врятувало хоча б одне життя, значить я вже не даремно ходжу по цій землі. І я це робив тоді, коли Аваков і йому подібні не злазили зі сцени, і не могли навіть підвезти дрова.
Зараз ці лузери розгорнули проти мене широкомасштабну кампанію з дискредитації. І вони не перші. Янукович боровся зі мною два роки. У нас відбирали мандати, нас змушували вступити в Партію регіонів. Але поламали зуби. Закарпаття було єдиним в Україні, де «регіонали» не почували себе в комфорті. І це був той період, який Аваков спокійно провів в Італії. Але ми не втекли, ми залишилися тут і захищали кожного закарпатця.
З тих людей, які тоді працювали проти нас, один зараз у Ростові, чи де він там, інший — в Москві. Вони теж думали, що зловили Бога за бороду, але час усе розставив на свої місця. І якщо хабарники і зрадники ставлять мені палиці в колеса, — це ще одне підтвердження того, що я на правильному шляху. Головне, щоб, поки я його пройду, що вони повністю не втратили країну. Тому що я з Мукачева ніколи нікуди не виїжджав. Я тут жив і буду жити. А у них маршрути вже давно прораховані.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.