Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Посольство РФ в «облозі» родичів полонених і пропавших безвісті в АТО (Фотофакт)

Посольство РФ в «облозі» родичів полонених і пропавших безвісті в АТО (Фотофакт)

Категория: Новини / Україна
Посольство РФ в «облозі» родичів полонених і пропавших безвісті в АТО (Фотофакт) Україна

Під посольством РФ у Києві проводять пікет родичі полонених і зниклих без вести в зоні проведення АТО військовослужбовців і добровольців. Акцію підтримали представники Автомайдану, а також громадські активісти і депутати Київради Ігор Мосійчук та Андрій Лозовий. Варто відзначити, що координатором акції є журналіст і відомий громадський діяч Ірма Крат, повідомляє інформаційний ресурс OnPress.info з посиланням на informator.su.

За словами очевидців, акція проходить відносно мирно. Присутні родичі хочуть лиш звернути увагу громадськості і преси на злочинну бездіяльність українських дипломатів і армійських чиновників.

Посольство РФ в «облозі» родичів полонених і пропавших безвісті в АТО (Фотофакт) Посольство РФ в «облозі» родичів полонених і пропавших безвісті в АТО (Фотофакт) Посольство РФ в «облозі» родичів полонених і пропавших безвісті в АТО (Фотофакт)

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.