Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Віктор Муженко: Четверта хвиля мобілізації триватиме до двох місяців (ВІДЕО)

Віктор Муженко: Четверта хвиля мобілізації триватиме до двох місяців (ВІДЕО)

Категория: Новини / Україна
Віктор Муженко: Четверта хвиля мобілізації триватиме до двох місяців (ВІДЕО) Відео-новини, Україна

Начальник Генштабу Збройних сил України генерал-полковник Віктор Муженко підтвердив слова міністра оборони Степана Полторака, щодо необхідності проведення четвертої хвилі мобілізації. Офіцер заявив, що мобілізація триватиме від 1,5 до 2 місяців і необхідна для того, щоб провести ротацію в зоні АТО і зменшити психологічне навантаження на бійців, які знаходяться на Сході вже півроку.

Таку заяву генерал зробив під час брифінгу, 16 грудня, передає новину OnPress.info.

«Є необхідність провести мобілізацію. Часткову мобілізацію, четверту чергу. З якою метою? З метою ротації особового складу, зменшення психологічного навантаження на людей і підвищення якості підготовки. Вона буде тривати 1,5-2 місяці. Це дасть нам можливість підготувати особовий склад до ротації», - зазначив начальник Генерального штабу.

Нагадаємо, напередодні Олександр Розмазнин поінформував, що під час четвертої хвилі мобілізації будуть закликати тих військовозобов'язаних, які мають навички управління технікою, що недавно з'явилася на озброєнні ЗСУ в зоні АТО.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.