Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » За останні два місяці 2014 року Міністерство оборони України витратить $60 мільйонів на закупівлю військової техніки

За останні два місяці 2014 року Міністерство оборони України витратить $60 мільйонів на закупівлю військової техніки

Категория: Новини / Україна
За останні два місяці 2014 року Міністерство оборони України витратить мільйонів на закупівлю військової техніки Україна

Тільки до кінця поточного 2014 року Міністерство оборони України планує закупити військової техніки на $60 мільйонів. Повідомляє новину OnPress.info посилаючись на прес-службу відомства.

Згідно з повідомленням прес-служби відомства, станом на 3 листопада Міноборони уклало близько 30 державних контрактів, договорів та додаткових угод.

Крім цього зазначається, що 66,1% виділених у цьому році на оборону коштів вже витрачено. Так, 17,878 млрд гривень було розподілено в рівних частках на заробітну плату військовослужбовців та матеріальне забезпечення.

Нагадаємо, що напередодні президент України розпорядився довести фінансування силового відомства до 3% ВВП, що дозволить посилити Збройні сили України та оборонно-промисловий комплекс України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.