Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Представник Генштабу пояснив депутат ситуацію в донецькому аеропорту

Представник Генштабу пояснив депутат ситуацію в донецькому аеропорту

Категория: Новини / Україна
Представник Генштабу пояснив депутат ситуацію в донецькому аеропорту Україна

Командувач Генеральним штабом, головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Віктор Муженко так і не з'явився в парламенті, замість нього на питання депутатів відповідав його заступник начальник головного командного центру ЗСУ генерал Богдан Бондар.

Він пояснив ситуацію, яка зараз відбувається в донецькому аеропорту, зокрема він повідомив, що поранено 6 українських «кіборгів», передає OnPress.info.

Депутати зажадали пояснень, з якої причини українські військові перебувають під постійним обстрілом, і чому не забезпечено їх прикриття.

«Ми чекали Муженко, але прийшли ви. Чому не прийшов Муженко? Хто буде нести політичну і кримінальну відповідальність, якщо буде захоплений аеропорт», - заявив депутат Борислав Береза.

Він зазначив, що за повідомленнями силовиків вежу в аеропорту розстрілюють з танків.

«До яких пір міністри цього уряду будуть присилати своїх заступників замість того, щоб приходити самим?» - сказав нардеп Береза.

У відповідь на це Бондар заявив, що керівництво ЗСУ несе повну відповідальність за все, що вони роблять або не роблять для захисту України, крім того він зазначив, що військові беруть все можливе, щоб звільнити від терористів захоплені раніше території.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.