Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Ситуація в Україні не відповідає умовам передачі «Містраля» Росії - міністр оборони

Ситуація в Україні не відповідає умовам передачі «Містраля» Росії - міністр оборони

Категория: Новини / В світі

Ситуація в Україні не відповідає умовам передачі «Містраля» Росії - міністр оборони

Міністр оборони Франції Жан-Ів Ле Дріан вважає, що ситуація на сході України не дозволяє здійснити передачу першого з двох вертольотоносців «Містраль» Росії.

Про це він заявив в Парижі, виступаючи перед депутатами національних зборів Франції, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Доставка перших двох вертольотоносців «Містраль», побудованих у Франції для Росії залишається замороженою. Ситуація залишається такою ж, як і раніше», - сказав міністр.

За словами французького міністра, пріоритетом Франції є «стабілізація безпеки в Україні, яка вимагає дотримання режиму припинення вогню всіма сторонами і розвитку політичного рішення, яке дозволить вийти з кризи».

Міністр оборони також у цьому контексті нагадав депутатам рішення президента Франції Франсуа Олланда, який заявив, що передача «Містралів» можлива тільки, коли Росія виконає необхідні для цього умови. За його словами, якби "все встало на свої місця" з розв'язанням конфлікту в Україні, то "на європейському рівні будуть прийняті необхідні заходи, щоб полегшити санкції" проти Росії, а "Франція може бути частиною цього процесу".

Нагадаємо, що перший з двох вертольотоносців «Владивосток», побудований за замовленням РФ, повинен був бути переданий їй в листопаді 2014 року. Проте французькі власті відклали передачу вертольотоносця на невизначений період у відповідь на російську агресію проти України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.