Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Путін буде відповідати в Міжнародному суді - Турчинов

Путін буде відповідати в Міжнародному суді - Турчинов

Категория: Новини / В світі

Путін буде відповідати в Міжнародному суді - Турчинов

  • Путін буде відповідати в Міжнародному суді - Турчинов

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що за злочини проти України, російські керівники, зокрема, президент РФ Путін будуть відповідати в Гаазькому трибуналі.

Про це Турчинов сказав, відкриваючи виставку доказів російської військової агресії в Україні.

"Ми відкриваємо виставку, яка наочно документує злочини проти України. На цій площі представлені докази агресії Російської Федерації проти України. Ми маємо справу не тільки з жорстоким і цинічним, але і дуже підступним і брехливим агресором, який розповідає всім, на всіх рівнях використовуючи свої потужні засоби пропаганди, що вони не воюють проти України. Але тут ви бачите зброю, бронетехніку, яка підбита або захоплена нашими військовими на сході нашої держави. Ця російська техніка вбиває наших громадян... Це страшні докази жахливих злочинів російських керівників. Зокрема президента Росії Путіна, за які вони будуть відповідати в Гаазькому трибуналі", - зазначив секретар РНБО.

Читайте також: Україна хоче судити в Гаазі російських чиновників за злочини проти людяності

Він також додав, що на медалі, яку придумали в РФ за захоплення Криму, варто дата початку російської агресії проти України.

"І дата агресії проти України на цій "мєдалькє" - 20 лютого 2014 року. 20 лютого 2014 року російські снайпери вбивали наших героїв на Майдані. Саме цю дату вони визначають як початок війни проти України", - зазначив він.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.