Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Росія і далі буде дражнити НАТО своїми бомбардувальниками

Росія і далі буде дражнити НАТО своїми бомбардувальниками

Категория: Новини / В світі

Росія і далі буде дражнити НАТО своїми бомбардувальниками

  • Росія і далі буде дражнити НАТО своїми бомбардувальниками

    Фото: politikus.ru

Посол Росії у Великобританії Олександр Яковенко вважає, що увага Заходу до польотів стратегічних бомбардувальників ВПС Росії перебільшено.

Про це йдеться в повідомленні на сайті дипмісії.

"Російські літаки регулярно літають у віддалених географічних районах і будуть продовжувати це робити. Це необхідно для навчання персоналу і перевірки можливостей повітряних суден. Всі польоти виконуються в строгій відповідності з міжнародними правилами... Польоти російських військових літаків часто супроводжуються винищувачами країн НАТО і партнерів. Це - звичайна практика, і рівень суспільної уваги останні інциденти в околицях британського повітряного простору перебільшена", - йдеться в заяві.

Читайте також: Над Балтикою знову перехопили військовий літак РФ

У заяві також говориться, що військова діяльність повітряних суден НАТО біля російських кордонів набагато більш інтенсивною, збільшившись в два рази з початку 2014 року до 3000 бойових вильотів в минулому році.

Нагадаємо: перехоплення російських військових літаків відбуваються в Європі протягом останнього року майже кожен день, іноді по кілька разів на день, і в декількох випадках це вже створювало небезпеку для польотів цивільної авіації. Також значно збільшив свою активність в світі і Військово-морський флот Росії. На Заході звернули увагу, що ця активізація збіглася з російською військовою кампанією проти України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.