Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Цукерберг пояснив, чому завжди носить сіру футболку

Цукерберг пояснив, чому завжди носить сіру футболку

Категория: Новини / В світі

Цукерберг пояснив, чому завжди носить сіру футболку

На брифінгу в штаб-квартирі Facebook Марк Цукерберг традиційно відповів на питання співробітників компанії, а також - вперше - на запитання користувачів соцмережі.

Деякі з питань були особистого плану. Так, наприклад, 30-річний Цукерберг пояснив, чому він, як багатьом здається, весь час носить одну й ту ж сіру футболку.

«Я щаслива людина, бо, прокидаючись вранці, я думаю про те, як зробити кращим життя мільярда людей на планеті. І якщо я буду витрачати свою енергію на такі несерйозні речі (як вибір футболки - прим.), я не зможу виконувати свою роботу якісно», - заявив він, додавши, що засновник Apple Стів Джобс робив так само.

Читайте також: У Facebook з'являться новинні редактори - ЗМІ

За словами Цукерберга, через 5 років в контенті заснованої ним соціальної мережі буде превалювати відеоконтент. Він розповів про це, відповідаючи на питання, чи справляються дата-центри Facebook із зростанням кількості опублікованих фотографій. Відповівши на нього ствердно, гендиректор зауважив, що є завдання набагато важливіше - підготувати інфраструктуру до зростання обсягів відеоконтенту.

Зараз, зазначив засновник Facebook, його команда продовжує роботу над Стрічкою новин» (News Feed), прагнучи перетворити її на «ідеальну персоналізовану новинну газету для кожного користувача в світі».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.