Реєстрація    Увійти
Увійти
» » » Українського консула допустили до свідка вбивства Нємцова

Українського консула допустили до свідка вбивства Нємцова

Категория: Новини / В світі

Українського консула допустили до свідка вбивства Нємцова

  • Українського консула допустили до свідка вбивства Нємцова

    Фото: відкриті джерела

Українському консулу Брескаленко Геннадій вдалося побачитися з свідком у справі про вбивство Бориса Нємцова, громадянкою України Ганною Дурицької.

Про це повідомляє телеканал Дощ з посиланням на джерело, близьке до посольства України.

Нагадаємо, раніше депутат Верховної Ради Остап Семерак заявив про порушення прав Дурицької, якої не дозволяли зустріч з дипломатичним працівником.

Як пояснював Семерак, співробітники російських правоохоронних органів насильно утримують Дурицьку на приватній квартирі після допиту у відділенні поліції. Він також зазначав, що, наскільки йому відомо, дівчина перебуває у статусі свідка.

Ганна Дурицька стала свідком нападу на Бориса Нємцова оскільки супроводжувала політика в момент замаху. За словами дівчини, вона в той день зустрілася з Нємцовим в Гумі, де вони повечеряли. Близько 23:00 пара вийшла на вулицю і пішки попрямувала у бік Василівського спуску. Нємцов і Дурицька йшли поруч з Великим Москворецкому мосту, коли вбивця шість разів вистрілив в політика.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.